Ярмоленко, Максим
Жуков, Володимир
Ковальчук, Наталія
Національний університет фізичного виховання і спорту України
Мета роботи – оптимізація дисципліни "Фізичне виховання" шляхом аналізу перспектив впровадження в практику інноваційних підходів організації навчального процесу, що вплинуть на його якість.
освітній процес, інноваційна освіта, фізичне виховання, організація навчального процесу, інновація, матеріали конференції
Ярмоленко М. А. Інноваційні підходи у організації навчального процесу з дисципліни "фізичне виховання" / Ярмоленко М. А., Жуков В. О, Ковальчук Н. В. // Інноваційні та інформаційні технології у фізичній культурі, спорті, фізичній терапії та ерготерапії : матеріали VІ Всеукраїнської електронної науково-практичної конференції з міжнародною участю, 31 травня 2023 р. Київ, Україна / ред. О. А. Шинкарук ; Національний університет фізичного виховання і спорту України. - Київ : НУФВСУ, 2023. - С. 44-46.