Управління асортиментною політикою в ритейлі книг на прикладі компанії "Barnes & Noble"

Самойленко, Анастасія
Метою кваліфікаційної роботи є дослідження теоретико-методичних засад управління асортиментною політикою в ритейлі книг та розроблення рекомендацій щодо покращення асортиментної політики на підприємстві "Barnes & Noble" в контексті підвищення їхньої конкурентоспроможності. Для досягнення поставленої мети були визначені наступні завдання: дослідження асортиментної політики у системі управління підприємством, її ефективності для організації діяльності у сфері ритейлу книг, алгоритмів та методів управління асортиментною політикою; ознайомлення з історією розвитку компанії "Barnes & Noble", дослідження її внутрішнього та зовнішнього 3 середовища, аналіз стратегії управління асортиментною політикою компанії та розроблення рекомендацій щодо її покращення.
аналіз внутрішніх даних, підвищення конкурентоспроможності, політика, дослідження середовища, ефективність управління, бакалаврська робота