Використання мета-евристичних алгоритмів для вирішення задач на задоволення обмежень

Орел, Даниїл
Дана робота присвячена вирішенню задачі на задоволення обмежень, що слугує фундаментом для побудови ефективної моделі для автогенерації розкладу. Вирішення цієї проблеми дозволить методистам будь-якого факультету в університеті "Києво-Могилянської академії" отримувати готовий навчальний розклад. У роботі представлено модель, що вирішує задачу задоволення обмежень, побудовану на основі інструментарію OptaPlanner. Окрім моделі, було висвітлено нову архітектуру веб-конструктора для побудови навчального розкладу, яка включає у себе реалізацію сервісу для автогенерації розкладу. У висновках було проведено аналіз ефективності побудованої моделі та подальші шляхи її вдосконалення.
пакет OptaPlanner, інтеграція сервісу планування в екосистему застосунку розкладу, збір фактів для повноти моделі, бакалаврська робота