Сидорчук, Таїсія
Представлено загальний огляд збірки друкованої юдаїки спеціалізованої наукової бібліотеки Лейбніц-Інституту історії та культури Східної Європи у Лейпцигу, а також подані її кількісні, хронологічні, географічні, мовні та тематичні характеристики й особливості.
A general overview of the collection of printed Judaica of the specialized scientific library of the Leibniz Institute of History and Culture of Eastern Europe in Leipzig is presented, as well as its quantitative, chronological, geographical, linguistic and thematic characteristics and features.
юдаїка, бібліотечна колекція, Лейбніц-Інститут історії та культури Східної Європи у Лейпцигу, матеріали конференції, Judaica, library collection, Leibniz-Institute for the History and Culture of Eastern Europe
Сидорчук Т. М. Юдаїка в бібліотечній колекції Лейбніц-Інституту історії та культури Східної Європи у Лейпцигу / Сидорчук Т. М. // Бібліотека. Наука. Комунікація: інноваційні трансформації ресурсів і послуг : матеріали Міжнародної наукової конференції (Київ, 3–5 жовтня 2023 р.) / відп. ред. О. М. Василенко ; НАН України, Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського, Асоціація бібліотек України. - Київ, 2023. - С. 1030-1033.