Довгань, Н.
Поліщук, Світлана
Імекс-ЛТД
У методичних рекомендаціях представлено практики надання першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу. Описано рекомендовані дії, показання до надання першої психологічної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях та інструменти її реалізації. Запропоновано трирівневу систему першої психологічної допомоги. Описано структуру та алгоритми дій психологічної підтримки учасників освітнього процесу. Для психологів системи освіти, викладачів психології закладів вищої освіти, студентів, науковців, соціальних педагогів-практиків і вихователів, фахівців із психології безпеки.
психологічна допомога, освітній процес, психологічна підтримка, надзвичайна ситуація, стресовий розлад, методичні рекомендації
Довгань Н. О. Надання першої психологічної допомоги в надзвичайних ситуаціях : методичні рекомендації / Н. О. Довгань, С. А. Поліщук ; за ред. В. М. Духневича ; Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології. - Кропивницький : [Імекс-ЛТД], 2022. - 144 с.