Обстеження палацового комплексу біля с. Мала Клітинка на Вінниччині

Відейко, Михайло
Рудь, В.
Інститут археології Національної академії наук України
У червні 2022 р. експедиція НДЛ археології Київського університету ім. Бориса Грінченка провела обстеження палацового комплексу, розташованого на околиці с. Мала Клітинка Вінницької обл. Метою експедиції було усебічне вивчення палацу, складання його планів, фіксація стану збереженості, вивчення прилеглої території. Слід було також хоча б приблизно встановити дату спорудження палацу, з’ясувати окремі етапи його розбудови та існування. Дослідження проводилися з ініціативи та за підтримки ректора університету В. Огнев’юка.
палацовий комплекс, с. Мала Клітинка, розбудова палацу, стайня, парк, стаття
Відейко М. Ю. Обстеження палацового комплексу біля с. Мала Клітинка на Вінниччині / М. Відейко, В. Рудь // Археологічні дослідження в Україні, 2022 : щорічник / голов. ред. Болтрик Юрій ; Національна академія наук України, Інститут археології. - Київ : Інститут археології Національної академії наук України, 2023. - С. 8-11.