Цифрова гуманітаристика: бібліотекознавчий аспект

Ярошенко, Тетяна
Сербін, Олег
Київський національний університет культури і мистецтв
Матеріали доповіді учасників Шостої міжнародної наукової конференції "Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі", м. Київ, 18-20 травня 2023 р.
цифровізація, цифрова гуманітаристика, бібліотечні фахівці, цифрові бібліотеки, репозитарії, проєкти цифрової гуманітаристики, оцифрування, матеріали конференції
Ярошенко Т. О. Цифрова гуманітаристика: бібліотекознавчий аспект / Ярошенко Тетяна Олександрівна, Сербін Олег Олегович // Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі : матеріали Шостої міжнародної наукової конференції, 18-20 травня 2023 р. / [редкол.: Бачинська Н. А. та ін. ; упоряд.: З. М. Свердлик, М. М. Цілина] ; Київський національний університет культури і мистецтв [та ін.]. - Київ, 2023. - С. 27-29.