Самооцінка дітей молодшого шкільного віку

Шопша, Микола
Ковальчук, Наталія
Ярмоленко, Максим
У статті розглянуто чинники вплив батьківського виховання на розвиток самооцінки дитини. Емпірично визначено особливості самооцінки дітей та стилів батьківського виховання. Мета дослідження: виявити особливості впливу стилів батьківського виховання на самооцінку дитини молодшого шкільного віку та визначити шляхи роботи психолога з корекції стилю батьківського виховання та самооцінки дитини молодшого шкільного віку.
самооцінка дитини, стилі батьківського виховання, дитина молодшого шкільного віку, методика Дембо-Рубінштейна, сім’я, тези конференції
Шопша М. М. Самооцінка дітей молодшого шкільного віку / Шопша М. М., Ковальчук Н. В., Ярмоленко М. А. // Ways of distance learning development in current conditions : abstracts of XX International Scientific and Practical Conference Munich, Germany (May 22-24, 2023). - Munich, 2023. - Р. 362-366.