Право власності на тварин під час війни

Меньшеніна, Марія
Повномасштабна війна не лише змінила життя людей, а й вплинула на тварин, що перебувають на території України. Окрім спричинених екологічних катастроф війна породила проблеми і в інших сферах, що торкаються тварин. Тому не дивно, що право власності на тварин зазнало певних змін.
Цивільний кодекс України, "Про захист тварин від жорстокого поводження", волонтер, правовий статус тварини, тези конференції
Меньшеніна М. О. Право власності на тварин під час війни / Меньшеніна Марія Олександрівна // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 62-67.