Коник, Дмитро
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника ІІ науково-практичнoї конференції "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 15 лютого 2023 р., м. Київ.
кризові комунікації, компанії державної власності, повномасштабна війна, комунікаційні продукти, креативність у комунікаціях, тези конференції
Коник Д. Л. Кризові комунікації великих компаній державної власності після початку великої війни / Коник Д. Л. // ІІ науково-практична конференція "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 15 лютого 2023 р., м. Київ : тези доповідей / [за ред. Сусської О. О., Коника Д. Л.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра зв'язків з громадськістю. - Київ : НаУКМА, 2023. - C. 20-23.