Удосконалення організації фізичного виховання в закладах вищої освіти України

Ярмоленко, Максим
Лахманюк, Тетяна
Лисенко В. Ф.
Мета дослідження – оптимізація фізичного виховання студентів у закладах вищої освіти України шляхом впровадження перспективних форм його організації.
фізична культура і спорт, заклади вищої освіти, заняття з фізичного виховання, самостійна робота, матеріали науково-практичного семінару
Ярмоленко М. А. Удосконалення організації фізичного виховання в закладах вищої освіти України / М. А. Ярмоленко, Т. В. Лахманюк // Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в умовах воєнного стану : матеріали VI Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю (6 квітня 2023 року), І Всеукраїнського студентського науково-практичного семінару з міжнародною участю (7 квітня 2023 року) / Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, Факультет фізичного виховання [та ін.]. - Кропивницький : Лисенко В. Ф., 2023. - С. 217-219.