Beacourt, Annie
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Історії в малюнках — один з різновидів аутентичних матеріалів, які можуть слугувати опорою в пізнанні суспільства, його звичаїв та традицій, з подальшим формуванням навичок та вмінь у повсякденному спілкуванні іноземною мовою. Особливо ефективними вони виявляються на просунутому етапі вивчення французької мови. Проте використання таких історій в малюнках вимагає ретельної підготовки з боку викладача, зокрема, у визначенні комунікативної мети та засобів її досягнення.
document authentique, Claire Bretécher, la bande dessiné, par excellence, résumés de la conférence
Beacourt A. Choix et traitement d'un document authentique: ecriture, bande dessinee de claire bretecher / Annie Beacourt // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 23-24.