Павлів, Наталія
Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"
Тези доповіді учасника Всеукраїнської науково-практичної бібліотечної конференції "Бібліотека у сучасному інформаційному просторі: проблеми та перспективи (до 100-річчя бібліотеки Університету Ушинського)", (17 листопада 2022 р., м. Одеса).
предметна рубрика, уніфікація, електронний каталог, російсько- українська інформаційна війна, тези конференції
Павлів Н. Г. Формування предметних рубрик в електронному каталозі в умовах російсько-української інформаційної війни на прикладі досвіду Наукової бібліотеки НаУКМА / Н. Г. Павлів // Бібліотека у сучасному інформаційному просторі: проблеми та перспективи (до 100-річчя бібліотеки Університету Ушинського) : тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної бібліотечної конференції (17 листопада 2022 р., м. Одеса) / упоряд.: О. П. Спасскова, І. В. Панченко, О. А. Максим. - Одеса : Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського", 2023. - С. 134-137.