Сидорчук, Таїсія
Презентація доповіді на науковій конференції "Архівні документи про Голодомор: питання зберігання, доступу, оприлюднення та інтерпретацій", Київ, 22 листопада 2023 р.
архівні фонди, архів Джеймса Мейса, Голодомор, презентація доповіді
Сидорчук Т. М. Тема Голодомору в архівних колекціях наукової бібліотеки Національного університету "Києво-Могилянська академія" [електронний ресурс] : [презентація доповіді] / Таїса Сидорчук // Наукова конференція "Архівні документи про Голодомор: питання зберігання, доступу, оприлюднення та інтерпретацій", Київ, 22 листопада 2023 р. / Державна архівна служба України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства. - Київ, 2023. - 37 слайдів.