Передмова

Петров, Роман
Яцкевич, Іван
Науковий рецензований журнал відкритого доступу "Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки" (англ. NaUKMA Research Papers. Law) входить до Переліку наукових фахових видань України зі спеціальності 081 – Право, категорія "Б". Тематика журналу охоплює питання щодо актуальних проблем історії, загальної теорії й філософії права; публічного та приватного права; прав людини та верховенства права; міжнародного та європейського права. У статтях подано результати наукових розвідок, теоретичних та емпіричних досліджень учених, науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, студентів із широкого кола питань сучасної юридичної науки. Завдяки індексації періодичного фахового видання "Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки" в національних та міжнародних реферативних і наукометричних базах даних та наукових пошукових системах (Наукова періодика України, ICI World of Journals, Ulrichsweb (Ulrich’s periodicals directory), Google Scholar, BASE-search (Bielefeld Academic Search Engine) та ін.), статті, опубліковані в журналі, отримують доступ до широкої аудиторії. Цьому також сприяють якісні метадані, цифровий ідентифікатор DOI (Digital Object Identifier).
право, науковий рецензований журнал, публікація, ЄСПЛ, Верховний Суд, правосуддя, передмова
Петров Р. А. Передмова / Роман Петров, Іван Яцкевич // Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки. - 2023. - Т. 12. - С. [3]. - https://doi.org/10.18523/2617-2607.2023.12.3