Публічні vs політичні комунікації: спільне та відмінне

Королько, Валентин
Сусська, Ольга
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників ІІ науково-практичнoї конференції "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 15 лютого 2023 р., м. Київ.
політичні комунікації, публічні комунікації, публічність, громадськість, зв'язки з громадськістю, тези конференції
Королько В. Г. Публічні vs політичні комунікації: спільне та відмінне / Королько В. Г., Сусська О. О. // ІІ науково-практична конференція "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 15 лютого 2023 р., м. Київ : тези доповідей / [за ред. Сусської О. О., Коника Д. Л.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра зв'язків з громадськістю. - Київ : НаУКМА, 2023. - C. 24-27.