Чому не працює система?

Бондаренко, О.
Кондес, Т.
Мостіпан, В.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Матеріали доповіді учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації", м. Київ, 2-3 лютого 2007 р.
демографічна ситуація, українська нація, статистика, загальнонаціональна культура, індивід, Міністерство, реформування, матеріали конференції
Чому не працює система? / Бурлакова І. А., Бондаренко О. Ю., Кондес Т. В., Мостіпан В. В. // Всеукраїнська науково-практична конференція "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації" : матеріали конференції : Київ, 2-3 лютого 2007 р. - Київ : НаУКМА, 2007. - С. 10-13.