Кублій, Михайло
Інститут археології Національної академії наук України
Із Басівського городища, досліджуваного в 2022 р. експедицією під керівництвом м. н. с. А. Коржа, отримано 691 фрагмент кісток ссавців, датованих скіфським періодом. Розкопки відбувалися у трьох місцях: поселення 3, поселення в уроч. "Кругляк" і поселення в уроч. "Галаманжино". Найбільшу кількість матеріалів отримано із поселення 3 — 613 фрагментів кісток, із уроч. "Кругляк" — 59 фрагментів, із "Галаманжино" — 19 фрагментів. Серед усіх кісток ссавців визначити до рівня виду (типу) і до анатомічної приналежності вдалося 470 кісток або ж 68,02 %, із них із поселення 3 — 425 кісток, з уроч. "Кругляк" і "Галаманжино" — 33 і 12 відповідно.
Басівське городище, кістки ссавців, скіфський період, дрібна рогата худоба, стаття
Кублій М. В. Археозоологічні дослідження Басівського городища за матеріалами розкопок 2022 р. / М. Кублій // Археологічні дослідження в Україні, 2022 : щорічник / голов. ред. Болтрик Юрій ; Національна академія наук України, Інститут археології. - Київ : Інститут археології Національної академії наук України, 2023. - С. 373-374.