Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни "Фізичне виховання"

Ярмоленко, Максим
Жуков, Володимир
Лахманюк, Тетяна
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Методичні рекомендації розроблено для студентів 1-го року навчання бакалаврських програм усіх галузей знань і спеціальностей із метою забезпечення самостійної роботи з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" в умовах змішаної та дистанційної форм навчання. У методичних рекомендаціях викладено матеріали "Електронного навчально-методичного комплексу дисципліни "Фізичне виховання", адаптованого до стану здоров’я та рівня фізичних можливостей студентів основного, спеціального навчального відділення і студентів з особливими потребами (інвалідністю тощо).
дистанційна форма навчання, змішана форма навчання, здоровий спосіб життя, загальна фізична підготовка, фізична активність, навчальний рейтинг студентів, методичні рекомендації
Ярмоленко М. А. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" / Ярмоленко М. А., Жуков В. О., Лахманюк Т. В. ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2023. - 64 с. - Опис з обкл.