eKMAIR

Опис класу строго диференційовних скінченностанових ізометрій кільця Z2

Show simple item record

dc.contributor.author Морозов, Денис
dc.date.accessioned 2021-11-11T18:06:02Z
dc.date.available 2021-11-11T18:06:02Z
dc.date.issued 2021-09-16
dc.identifier.citation Морозов Д. І. Опис класу строго диференційовних скінченностанових ізометрій кільця Z2 / Д. I. Морозов // Український математичний журнал. - 2021. - Т. 73, № 9. - С. 1285-1288. - https://doi.org/10.37863/umzh.v73i9.6106 uk_UA
dc.identifier.issn 0041-6053
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri https://doi.org/10.37863/umzh.v73i9.6106
dc.identifier.uri http://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/21502
dc.description.abstract Умова строгої диференційовності є посиленням поняття диференційовності, природним для застосування до класу p-адичних функцій. Дану статтю присвячено дослідженню строгої диференційовності скінченностанових ізометрій кільця Z2. uk_UA
dc.description.abstract The condition of strict differentiability is a strengthening of the concept of differentiability, which is naturally applicable to the class of p-adic functions. In this article, we study the strict differentiability of finite-state isometries of the ring Z2.
dc.language.iso uk uk_UA
dc.subject скінчено-становість uk_UA
dc.subject p-адичні числа uk_UA
dc.subject строга диференційованість uk_UA
dc.subject стаття uk_UA
dc.subject finite-state uk_UA
dc.subject p-adic number uk_UA
dc.subject strict differentiation uk_UA
dc.title Опис класу строго диференційовних скінченностанових ізометрій кільця Z2 uk_UA
dc.title.alternative Description of the class of strictly differentiable finite-state isometries of the ring Z2 uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status first published uk_UA
dc.relation.source Український математичний журнал uk_UA


Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record

Search DSpace


Browse

My Account

Statistics