Білий колір в українській і польській фразеології

Ядрич, Катерина
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У цій статті розглянуто українські та польські фразеологізми, компонентом яких є білий колір. Виокремлено одиниці, які в обох мовах збігаються частково та повністю. Порівняно їхні значення.
The article deals with Ukrainian and Polish phraseologies with white colour as a component. The units that coincide partially and completely in both languages are singled out. Their meanings are compared.
фразеологізм, білий колір, українська фразеологія, польська фразеологія, тези конференції, phraseological unit, white colour, Ukrainian phraseology, Polish phraseology
Ядрич К. Є. Білий колір в українській і польській фразеології / Катерина Ядрич // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VIIІ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 24 травня 2024 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 244-248.