Павленко, ЛарисаФедорів, ЯрославаГусар, МальвінаКарапетян, АлінаМазін, ДмитроПавлюк, НаталіяУшакова, ІринаФіногіна, Тетяна2023-07-20Демидович,2023-07-202022Методичні рекомендації до написання і захисту курсових робіт англійською мовою для студентів бакалаврських програм ІІ та ІІІ років навчання спеціальності "Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська" / укладачі: Павленко Л. І., Федорів Я. Р., Гусар М. В., Демидович О. М., Карапетян А. О., Мазін Д. М., Павлюк Н. В., Ушакова І. О., Фіногіна Т. С. ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра англійської мови. - Київ : НаУКМА, 2022. - 34 с.https://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/25568Наведена в цих Методичних рекомендаціях інформація стосується питань, пов'язаних з процесом написання і захисту курсової роботи відповідно до вимог університету. Надається загальна інформація про курсову роботу, технічні вимоги до оформлення роботи та загальна структура курсової роботи. Крім того, наводяться загальні правила цитування, які важливі для належного документування джерел інформації у тексті роботи. Також описано критерії оцінювання роботи. Використання цієї інформації допоможе студентам розібратися з вимогами оформлення та забезпечити належну якість своєї роботи. Крім того, вказівки щодо захисту та оцінювання роботи також допоможуть студентам підготуватися до остаточного етапу презентації їхньої роботи.en-USфілологіяанглійська моваакадемічне письмонаукове дослідженняметодичні рекомендаціїМетодичні рекомендації до написання і захисту курсових робіт англійською мовою для студентів бакалаврських програм ІІ та ІІІ років навчання спеціальності "Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська"