eKMAIR

Популяризми в китайській мові

Show simple item record

dc.contributor.author Геворгян, К.
dc.date.accessioned 2015-09-21T19:41:07Z
dc.date.available 2015-09-21T19:41:07Z
dc.date.issued 2006
dc.identifier.citation Геворгян К. Л. Популяризми в китайській мові / Геворгян К. Л. // Українська орієнталістика : [збірник наукових праць]. - 2006. - Вип. 1. - С. 109-113. uk_UA
dc.identifier.uri http://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/6396
dc.description.abstract Стаття зі збірника "Українська орієнталістика" (випуск 1, 2006 р.). uk_UA
dc.language.iso uk uk_UA
dc.subject китайська мова uk_UA
dc.subject популяризм uk_UA
dc.subject лексична одиниця uk_UA
dc.title Популяризми в китайській мові uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.relation.source Українська орієнталістика uk_UA


Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record

Search DSpace


Browse

My Account

Statistics