eKMAIR

Наукові журнали України у дзеркалі Реєстру фахових видань

Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

  • "Open Access, Open Science, Open Publishing: як це впливає на оцінку результатів та стратегію розвитку наукової діяльності"
    Міжнародний семінар "Open Access, Open Science, Open Publishing: як це впливає на оцінку результатів та стратегію розвитку наукової діяльності", відбувся 3 червня 2019 р. в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". На семінарі було розглянуто питання розвитку відкритої науки в Україні, управління даними досліджень, наукових журналів України у дзеркалі реєстру фахових видань, Web of Science в екосистемі наукових досліджень, сучасних викликів відкритого доступу та відкритої науки. Семінар проводився в межах літньої сесії Міжнародної конференції "Наукова комунікація в цифрову епоху".
  • Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА
    Метою діяльності Центру є проведення досліджень в галузі наукової комунікації, відкритого доступу, відкритої науки, наукометрії та бібліометрії, поширення інформації про наукові дослідження в НаУКМА та підвищення їх результативності шляхом створення відповідної інфраструктури та інноваційних застосунків цифрової комунікації. Центр створено рішенням Вченої ради НаУКМА від 26 червня 2017 р.

Search DSpace


Browse

My Account

Statistics