eKMAIR

До питання збереження документів факсимільного зв'язку в архівних фондах (на матеріалах особистого архіву академіка Омеляна Пріцака)

Show simple item record

dc.contributor.author Сидорчук, Таїсія
dc.date.accessioned 2011-05-27T13:36:28Z
dc.date.available 2011-05-27T13:36:28Z
dc.date.issued 2011
dc.identifier.citation Сидорчук Т. М. До питання збереження документів факсимільного зв'язку в архівних фондах (на матеріалах особистого архіву академіка Омеляна Пріцака) / Сидорчук Т. М. // Дослідження, реставрація та превентивна консервація музейних пам'яток. Сучасний стан. Перспективи розвитку: наук. доп. VIII Міжнародної наук.-практ. конф., (Київ, 23-27 трав. 2011 р.) / [відп. за вип. Стрєльнікова С. О.]; М-во культури України, Нац. наук.-дослід. реставрац. центр України. - К.: [АДЕФ-Україна], 2011. - С. 367-369. uk_UA
dc.identifier.uri http://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/1047
dc.description.abstract Незважаючи на створення оптимальних кліматичних умов зберігання документів факсимільного зв'язку, на сьогоднішній день не існує технології фізичного збереження їх тексту/зображення. Тому для збереження змісту "документа-факсу" необхідно створювати його копії на ПК з подальшим друкуванням або скануванням,коли стан збереженості документа факсимільного зв'язку ще задовільний і його текст можна безпомилково відчитати. В архівному фонді повинні зберігатись обидва документи - і оригінальний документ факсимільного зв'язку (навіть після втрати тексту/зображення), і його копія — з відповідними записами в усій обліково-інвентарній документації та покажчиках даного архіву.
dc.language.iso uk uk_UA
dc.subject збереження документів
dc.subject архів
dc.subject Пріцак Омелян
dc.subject preservation of sources
dc.subject archive
dc.subject Pritsak Omeljan
dc.title До питання збереження документів факсимільного зв'язку в архівних фондах (на матеріалах особистого архіву академіка Омеляна Пріцака) uk_UA
dc.type Conference materials uk_UA
dc.status published earlier uk_UA


Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

  • Науково-дослідний Центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака
    Метою діяльності Центру є створення сприятливих умов для активізації наукових досліджень у галузі сходознавства у НаУКМА та Україні шляхом опрацювання, введення до наукового обігу та популяризації наукової спадщини видатного вченого-сходознавця Омеляна Пріцака.

Show simple item record

Search DSpace


Browse

My Account

Statistics